teatro ORLUS

teatro ORLUS

Od roku 2014 Vám teatro ORLUS prináša dobové divadelné zážitky. Sme malé združenie, no vieme pre Vás pripraviť skutočné teátro!

Nezáleží na Vašom veku, prenesieme Vás v dobe do čias dávno minulých. Príďte sa na naše predstavenia, vhodné pre celú rodinu, zabávať s postavami z histórie i zo súčasnosti.

Naše divadelné predstavenia predvádzame hlavne v čarovnom prostredí hradov a zámkov – tam sme naozaj doma. Neváhame Vás však rozosmiať i na festivaloch, prehliadkach ochotníckych divadiel či iných kultúrnych podujatiach.

Medzi naše úspešné a divácky najobľúbenejšie predstavenia patria Tiene vyvolených, Tajomný náhrdelník, Nech žije kráľovná!, Kratochvíľne rozmary šľachty, Thurzov bláznivý nápad, Inventúra démonov, Krv jej pristane, Prekliatie čiernej pani, Mesačné svetlo lásky, Láska je láska, Vôňa lupeňov, Ženy v nádeji, Kde bolo nebolo... alebo Netradičná rozprávková kaša. Viac sa o nich dozviete v sekcii predstavenia.

Máte vlastný nápad na predstavenie podľa Vašich špecifických požiadaviek? Prezraďte nám svoje predstavy a vytvoríme pre Vás unikátne predstavenie šité na mieru!